Nasz zespół

lek. Artur Zagwojski
Specjalista w ortopedii I traumatologii narządu ruchu, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej , certyfikat PTMS nr 1057, licencja PZPN

Lek. Artur Zagwojski,  kaliszanin, „asnykowiec”, absolwent Akademii Medycznej Łodzi (2001).Od 2002-2023 roku pracował  w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym WSZ im. L.Perzyny w Kaliszu. Obecnie pracuje w Klinice Okulus i Kalmedica w Kaliszu oraz w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia. Tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2009, od 2017 roku certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej, licencjonowany lekarz PZPN, od 2003 roku zaangażowany w opiekę medyczną Kaliskich drużyn (Winiary Kalisz, Grześki Kalisz, MKS Kalisz, KKS, MMA Tornado i wielu innych), uczestników kursów krajowych i zagranicznych, członek Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej

Dr Zagwojski pracuje również w Wojewódzkiej Przychodni Sportowo Lekarskiej w Poznaniu, gdzie realizowane są badania w ramach NFZ

Umów sie na wizyte na POLNA 102
lek. Tomasz Dekert
Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu Lekarz Medycyny Ekstremalnej

Tomasz Dekert jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Łodzi i Kaliszu, a tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2020 r. Ukończył studia podyplomowe z Medycyny Ekstremalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2018 r. jest zaangażowany w opiekę ortopedyczną nad sportowcami indywidualnymi oraz kaliskimi drużynami sportowymi (MKS, MMA Tornado, Husaria Rugby, KKS). Prywatnie aktualnie zainteresowany triathlonem. Obecnie pracuje w Klinice Okulus i Kalmedica w Kaliszu oraz w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia.

Umów się na wizytę BOCZNA 1
lek. Piotr Podskarbi
Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu certyfikat PTMS

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Od 2018-2023 roku pracował na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym w WSZ im. L. Perzyny w Kaliszu. Obecnie pracuje w Klinice Okulus i Kalmedica w Kaliszu oraz w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia.

W roku 2021 uzyskał tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Dr Podskarbi posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej i posiada prawo orzekania w sporcie u zawodników do 23 r.ż

Umów się na wizytę BOCZNA 1
lek. Paweł Jaśkiewicz
Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Od 2017 roku pracuje na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym w WSZ im. L. Perzyny w Kaliszu z dwuletnia przerwą, w której pracował w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie w latach 2019-2020.

Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych.

W 2024 roku uzyskał tytuł specjalisty

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Umów się na wizytę BOCZNA 1
mgr Paulina Bożek
Fizjoterapeuta Trener medyczny

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam podczas 5 letnich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.Ukończyłam wiele szkoleń oraz kursów z tematyki fizjoterapii i treningu medycznego. Specjalizuję się w rehabilitacji sportowców, jak również w leczeniu dolegliwości narządu ruchu. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, skupiając się nie tyle na zgłaszanych dolegliwościach, co na przyczynach powstałych dysfunkcji. Zajmuję się kompleksowym leczeniem począwszy od schorzeń kręgosłupa po stawy obwodowe. Prowadzę rehabilitację przed i po zabiegach operacyjnych. W latach2020-2022 byłam  fizjoterapeutką i trenerem odnowy biologicznej męskiej drużyny piłki nożnej KKS Kalisz.

Umów się na wizytę POLNA 102
mgr Ewa Gorzałka
Fizjoterapeuta

Mgr fizjoterapii, technik masażu. Pracuję z pacjentami zarówno przed jak i po zabiegach operacyjnych, oraz zmagającymi się z różnymi dolegliwościami bólowymi w obrębie kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Wykonuję terapie stawów skroniowo – żuchwowych, którą można przeprowadzać przy problemach tej okolicy, czy też np.przy napięciowych bólach głowy. Zajmuję się również masażem leczniczym oraz indywidualną korekcją wad postawy u dzieci.

Umów się na wizytę POLNA 102
mgr Marcin Śleziak
Fizjoterapeuta Student Osteopatii

Fizjoterapeuta, student osteopatii, zgłębiający również tematy dietetyki klinicznej. Pracuje z każda grupa wiekowa, począwszy od niemowląt do seniorów.

W swej pracy wykorzystuje indywidualnie dobrane metody terapii do pacjenta.

Umów się na wizytę BOCZNA 1
mgr Jakub Nowicki
Fizjoterapeuta

Mgr Fizjoterapii.Absolwent Akademii Kaliskiej,uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii. Pracuje technikami terapii manulanej wykorzystując pracę z powięzią-zarówno przed i po urazach,zabiegach chirurgicznych czy chorobach przeciążeniowych występujących w sporcie oraz pracy zawodowej.

„Dobieram adekwatne techniki oraz ćwiczenia pod czas rehabilitacji do stanu zdrowia pacjenta. Staram się aktywnie angażować i uczyć pacjnetów jak zwiększać swój potencjał zdrowia”

Umów się na wizytę POLNA 102
mgr Dawid Chudzicki
Psycholog sportu

Absolwent studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku psychologia sportu. Pracuje zarówno ze sportowcami profesjonalnymi jak i amatorami. Prowadzi sesje indywidualne ,ale również grupowe dla drużyn sportowych. W pracy zawodowej pomaga mu doświadczenie 15 lat czynnego uprawiania sportu w klubie piłki nożnej. Obecna pasja sportowa to biegi przełajowe i górskie wędrówki.

Umów się na wizytę