Nasz zespół

lek. Artur Zagwojski
Specjalista w ortopedii I traumatologii narządu ruchu, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej , certyfikat PTMS nr 1057, licencja PZPN

Lek. Artur Zagwojski,  kaliszanin, „asnykowiec”, absolwent Akademii Medycznej Łodzi (2001), tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2009, od 2017 roku certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej, licencjonowany lekarz PZPN, od 2003 roku zaangażowany w opiekę medyczną Kaliskich drużyn (Winiary Kalisz, Grześki Kalisz, MKS Kalisz, KKS, MMA Tornado i wielu innych), uczestników kursów krajowych i zagranicznych, członek PTO i Tr.

Umów się na wizytę ortopedyczną POLNA 102
lek. Tomasz Dekert
Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu Lekarz Medycyny Ekstremalnej

Tomasz Dekert jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Łodzi i Kaliszu, a tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2020 r. Ukończył studia podyplomowe z Medycyny Ekstremalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2018 r. jest zaangażowany w opiekę ortopedyczną nad sportowcami indywidualnymi oraz kaliskimi drużynami sportowymi (MKS, MMA Tornado, Husaria Rugby, KKS). Prywatnie aktualnie zainteresowany triathlonem.

Umów się na wizytę BOCZNA 1
lek. Piotr Podskarbi
Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Od 2018 roku pracuje na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym w WSZ im. L. Perzyny w Kaliszu.

W roku 2021 uzyskał tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Umów się na wizytę BOCZNA 1
lek. Paweł Jaśkiewicz
Ortopeda rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu w trakcie specjalizacji

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Od 2017 roku pracuje na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym w WSZ im. L. Perzyny w Kaliszu z dwuletnia przerwą, w której pracował w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie w latach 2019-2020.

Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Umów się na wizytę BOCZNA1
dr n. med Michał Urbaniak
Ortopeda rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu w trakcie specjalizacji

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w Łodzi. Pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Perzyny w Kaliszu. Uczestnik licznych kursów w Polsce i Europie. Po przebytych stażach w brytyjskich William Harvey Hospital oraz Frimley Park Hospital. Główne zainteresowania obejmują leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych oraz traumatologię narządu ruchu.

W dn 14.09.2022 obronił pracę doktorską pt: PORÓWNANIE WYNIKÓW LECZENIA ZMIAN
ZWYRODNIENIOWYCH STAWU BIODROWEGO
METODĄ ALOPLASTYKI BEZCEMENTOWEJ Z
WYKORZYSTANIEM TRZPIENIA
ENDOPROTEZY CORAIL ORAZ FITMORE

Umów się na wizytę BOCZNA1
mgr Paulina Bożek
Fizjoterapeuta Trener medyczny

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam podczas 5 letnich studiów w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.Ukończyłam wiele szkoleń oraz kursów z tematyki fizjoterapii i treningu medycznego. Specjalizuję się w rehabilitacji sportowców, jak również w leczeniu dolegliwości narządu ruchu. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, skupiając się nie tyle na zgłaszanych dolegliwościach, co na przyczynach powstałych dysfunkcji. Zajmuję się kompleksowym leczeniem począwszy od schorzeń kręgosłupa po stawy obwodowe. Prowadzę rehabilitację przed i po zabiegach operacyjnych. W latach2020-2022 byłam  fizjoterapeutką i trenerem odnowy biologicznej męskiej drużyny piłki nożnej KKS Kalisz.

Umów się na wizytę POLNA 102
mgr Marcin Śleziak
Fizjoterapeuta Student Osteopatii

Fizjoterapeuta, student osteopatii, zgłębiający również tematy dietetyki klinicznej. Pracuje z każda grupa wiekowa, począwszy od niemowląt do seniorów.

W swej pracy wykorzystuje indywidualnie dobrane metody terapii do pacjenta.

Umów się na wizytę BOCZNA 1