Aktualności

Orto ProSport ul. Polna 102 - II filia

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych pacjentów zdecydowaliśmy się na otwarcie gabinetów Orto ProSport przy ul. Polnej 102 w Kaliszu. Nowe miejsce ma zapewnić szybsze terminy wizyty oraz podnieść komfort przeprowadzanej rehabilitacji. Ciągły rozwój jest ważną częścią Naszej pracy. Staramy się nie tylko o skuteczne metody leczenia poznane poprzez kursy, szkolenia i konferencje, ale również chcemy zadbać o wygodę Naszych pacjentów w nowoczesnej placówce. Większa przestrzeń pozwoli Nam rozszerzyć możliwości, co mamy nadzieję przełoży się na efekty leczenia i rehabilitacji. Od stycznia 2022 roku przyjmować będzie lek. Artur Zagwojski i mgr. Paulina Bożek.

Przezskórna elektroliza EPTE - nowość w Kaliszu!

Zabiegi Przezskórnej Elektrolizy EPTE ® są przełomową techniką w leczeniu tendinopatii. Leczenie przezskórną elektrolizą jest szybkie, skuteczne, wywołuje minimalny ból dla pacjenta, skraca czas regeneracji i minimalizuje koszty leczenia. Terapia pozwala leczyć schorzenia tj. łokieć golfisty i tenisisty, kolano skoczka, tendinopatię mięśnia nadgrzebieniowego, ścięgno Achillesa, więzadło w. rzepki, rozcięgno podeszwowe, mięśnie kulszowo-goleniowe, okolice kości łonowej i zrosty.

Osocze bogatopłytkowe PRP

W Orto proSport stosujemy nowoczesne metody regeneracyjne! Zapraszamy do gabinetów przy ul. Bocznej 1 i Polnej 102. Terapia osoczem bogatopłytkowym tzw. PRP (Platelets Rich Plasma) wykorzystuje naturalne czynniki wzrostu i biologicznie aktywne białka stymulujące procesy naprawcze tkanek. PRP uzyskuje się z krwi własnej pacjenta pobranej pod czas zabiegu. Jest to terapia w pełni bezpieczna, bo oparta na pobraniu własnego materiału biologicznego. Więcej info w bazie wiedzy